Race Scedule Saterday

Tijdschema zaterdag 18 januari 2020

 

12:30 .  Riders Meeting at Track for all Riders, 

Training (inclusief tijdtraining), 5 minuten voor alle groepen

13:00 .  65 cc .                                   

13:07 .  85cc                                      

13:14 .  dames                                   

13:21 .  125 cc                                   

13:28 .  nationalen 250 1e groep .       

13:35 .  nationalen 250 2e groep .       

13:42 .  nationalen 450 1e groep .       

13:49 .  nationalen 450 2e groep .   

13:55 .  Veteranen   

 

Pauze en baanonderhoud

 

14:30  1e manche 65 cc                          7 ronden

14:40  1e manche 85 cc .                        7 ronden

14:50 .1e manche dames .                      7 ronden

15:00 .1e manche 125 cc .                      7 ronden

15:10  1e manche veteranen .                 7 ronden

15:20 1e serie Nationalen 250 groep AB   8 ronden

15:30 1e serie Nationalen 250 groep CD . 8 ronden

15:40 1e serie Nationalen 450 groep AB . 8 ronden 

15:50 1e seire NAtionalen 450 groep CD . 8 ronden

16:00  Vrije training Inters Groep 1

16:10  Vrije training Inters Groep 2

16:20  Vrije training Inters Groep 3

 

Pauze en Baanonderhoud

 

17:00 . 50 cc training demo .                 5. Min

17:10 .  2e manche 65cc                       7 ronden         

17:20 .  2e manche 85 cc .                    7 ronden

17:30 .  Tijdtraining inters groep . 1 .     5 min .  Na Tijdtraining worden Inters

17:40 .  Tijdtraining inters groep . 2 .     5 min    opnieuw ingedeeld in ABC

17:50 .  Tijdtraining inters groep . 3.      5 min

18:00 .  2e manche Dames .                  7 ronden

18:10 .  2e manche 125 cc .                  7 ronden

18:20 . 2e manche veteranen .              7 ronden

PRIJSUITReiKING 65, 85, DAMES EN VETERANEN

PAUZE

19:30 .  Opening + demo 50 cc

19:50  . 2e serie Nationalen 250 groep A-C . 8 ronden

20:00    2e serie Nationalen 250 groep B-D   8 ronden

20:10 .  2e serie Nationalen 450 groep A-C   8 ronden

20:20 .  2e serie Nationalen 450 groep B-D   8 ronden

20:30 .  1e manche inters groep A               10 ronden

20:40 .  1e manche inters groep B .             10 ronden

20:50 .  1e manche inters groep C               10 ronden

 

Pauze en Baanonderhoud

 

21:10  3e serie Nationalen 250 groep A-D .     8 ronden

21:20 .3e serie Nationalen 250 groep B-C .     8 ronden

21:30 .3e serie Nationalen 450 groep A-D .     8 ronden

21:40  3e serie Nationalen 450 groep B-C .     8 ronden

21:50  2e manche Inters groep  A                  10 ronden .    3 to final, 4 to HK

22:00  2e manche Inters groep  B                  10 ronden .    3 to final, 4 to HK

22:10 2e manche Inters groep  C .                 10 ronden .    3 to final, 4 to HK

Pauze

22:45 . Herkansing Inters . 12 man                 5 ronden .    3 to final

22:55 . Finale 250             Beste 12 uit series 10 ronden

23:05 . Finale 450             Beste 12 uit series 10 ronden

23:15 . Superpole inters + rijdersvoorstelling .   

23:40 .  Finale SX inters .                                18 ronden

Prijsuitreikingingen Nationale en inters